R, 15.12.17 kl 18.30-20.30 Tartus, Devi Reikistuudios, Pikk tn 12b

Shindo instruktori Riina Kasterpalu ja gongimeistri Aivar Täpsi järjekordne tervendav teemaõhtu, mille pühendame keha ja meele vabastamisele. Oleme ja püsime hetkes!

Jäänud 2 vaba kohta
(seisuga 11.12 kl 16.30)N, 30.11.17
  kl 18.30-20.30 Viljandis,  Jakobsoni 47c, Viljandi Huvikoolis  
Osalejate arv (33) ületas ootused!
Shindo instruktor Riina Kasterpalu ja gongimeister Aivar Täpsi viivad läbi teemaõhtu, mille pühendame keha ja meele vabastamisele sinna kogunenud hirmudest.


Aina ärevamad uudised, pidevalt suurenev infohulk, järjest rohkem valikuid, üha vähem aega!
On ime, kui kõige selle keskel ei löö emotsioonilained aeg-ajalt üle pea. Hirm varitseb meid kõikjal, kuhu me ka ei vaataks. Meie aju selekteerib esmalt negatiivse informatsiooni ja kui ruumi jääb, alles siis vaatab positiivse järele. See on vajalik kaitsemehhanism, kuid meie elushoidmiseks on vaja palju rohkem!

Meil on vaja rahuolekut, rõõmu ja armastust. Teemaõhtul teeme ruumi kõigele sellele heale, lubades ebavajalikul hirmuenergial meie kehast lahtuda.

Õhtu esimeses pooles teeme Shindo venitusharjutusi, hingame ja kasutame heatahtlikku tähelepanu iseenda suhtes. Oleme enda vastu leebed ja armastavad, pakume kehale võimalust taastada loomulik energiavoog ja valmistame end ette õhtu teiseks pooleks.

Kontserti kuulame lamades ja laseme oma keha ning meeli mõjutada helidel, mida tekitatakse sooviga muutuda puhtamaks ning terviklikumaks. Kogu ruumi täidavad vähemalt kaheksateistkümnest kausist koosneva heliallikate komplekti vibratsioonid, mis valgustavad kõike meid ümbritsevat ning laadivad ja puhastavad kuulajate füüsilist-, emotsiooni-, mõtte- ja vaimukeha. Toimub tasakaalustumine. Puhaste toonidega kristallkausid kutsuvad meie keha kaasa laulma ning seeläbi tervenema.
Maailmaloomishelisid lisab kontserdile 95 cm läbimõõduga Päikesegong, mille helid kannavad kogu universumi alget. Võib öelda, et kuulates gongihelisid ja praktiseerides Shindod, näed tõde iseenda kohta.

Soovitame kuulajail võimalusel kaasa võtta joogamati või aluse ja teki ning lebada helide kõlamise ajal pikaliasendis ja lõdvestunult. Kontserti sobib kuulata ka mugavalt toolil istudes.

Sündmusest osavõtuks palume teha eelregistreerimine e-mailil: shindotund@gmail.com

Osavõtutasu 15 €.

Võtame soovijaile kaasa ka Tuletee kristallipood poolt pakutavat kaupa. Tutvu http://pood.tuletee.ee/ ja teata meile e-mailile pood@tuletee.ee toodetest, mida tahaksid lähemalt näha või suisa omandada.


R 10.11 kl 18.30-20.30
korraldame koos Aivar Täpsiga teemaõhtu "Uskumused ja emotsioonid"
Devi Reikistuudios, Pikk tn 12b.  


Osalejate arv on täis
!


Teemaõhtu pühendame keha ja meele vabastamisele sinna kogunenud elamuslikust taagast. Õhtu esimeses pooles teeme venitusharjutusi, hingame ja kasutame heatahtlikku tähelepanu iseenda suhtes. Teeme ühiselt läbi nii Sonkyo küki kui ka Sonkyo venituste seeria. Sonkyo kükkasendis lõdvestatakse vaagnapõhjalihaseid, venitusharjutused vabastavad pingetest puusaliigeste ümbruse ja selja piirkonna. Harjutuste mõju on tuntav kohe. Harjutusi sooritades oleme enda vastu leebed ja armastavad, pakume kehale võimalust taastada loomulik energiavoog ja valmistame end ette õhtu teiseks pooleks.

Kontserti kuulame lamades ja laseme oma keha ning meeli mõjutada helidel, mida tekitatakse sooviga muutuda puhtamaks ning terviklikumaks. Kogu ruumi täidavad vähemalt kaheksateistkümnest kausist koosneva heliallikate komplekti vibratsioonid. Suurimad neist on kuni poolemeetrise läbimõõduga kausid, millest kostuvad helid mõjutavad kuulajate alumisi energiakeskuseid. Väikseima läbimõõduga helikauss paitab oma helidega meie teadvuse kõrgeimaid sfääre. Kristallkausside komplekti helid valgustavad kõike, mis meid ümbritseb ning laadivad ja puhastavad kuulajate füüsilist-, emotsiooni-, mõtte- ja vaimukeha. Toimub tasakaalustumine. Puhaste toonidega kristallkausid kutsuvad meie keha kaasa laulma ning seeläbi tervenema.
Maailmaloomishelisid lisab kontserdile 95 cm läbimõõduga Päikesegong, mille helid kannavad kogu universumi alget. Võib öelda, et kuulates gongihelisid ja praktiseerides Shindod, näed tõde iseenda kohta.
Soovitame kuulajail võimalusel kaasa võtta joogamati või aluse ja teki ning lebada helide kõlamise ajal pikaliasendis ja lõdvestunult. Kontserti sobib kuulata ka mugavalt toolil istudes.

Sündmusest osavõtuks palume eelregistreeruda e-mailil: shindotund@gmail.com
Osavõtutasu 15 eurot kohapeal


14.11-19.12.18
 
 toimub Tartu Rahvaülikoolis  Jomon/Shindo kursuse II osa. Tunnid toimuvad T 18.45-20.00   

Rahvaülikooli kursusel praktiseerime lisaks Shindo venitustele ka Jomon-venitusi, mille kohta saab lugeda ajakirja Director märtsinumbrist. Viide artikli täistekstversioonile on Rahvaülikooli Jomon/Shindo kursust tutvustaval lehel. Kursusele on oodatud nii algajad kui ka kogenud praktiseerijad.
Shindo/Jomoni kursuse 2. grupi tundides pööratakse rohkem tähelepanu Shindo süsteemi kuuluvatele Jomon- ja Sonkyo-venitustele. Õpitakse uute tehnikate sooritamist ja süvenetakse juba omandatud Shindo venituste praktiseerimisse. 
Jomon-venitused aitavad tõhusalt istuva ja/või sundasendis tööstiiliga inimest, samuti kõiki, kes soovivad saada juurde elusärtsu. Ristatud käte ja jalgadega harjutuste seeriate toimel paraneb ajupoolkerade vaheline infovahetus ja nii suureneb võimalus rakendada kogu ajupotentsiaali. Harrastajal kasvab heaolutunne, väheneb reaktiivsus ja suureneb loovus. 
Sonkyo kükkasendis lõdvestatakse vaagnapõhjalihaseid, venitusharjutused vabastavad pingetest puusaliigeste ümbruse ja selja piirkonna. Harjutuste mõju on tuntav kohe.


16.-18.03.2018 korraldame koos Katri Ristaliga Altmõisa külalistemajas retriidi naistele ÜKS KEHA KAKS SÜDANT. Rohkem infot siit

P 22.10 kl 12.00-14.30
 toimub Tartu Joogakeskuses Jomoni töötuba.
Jomoni töötoas praktiseerime harjutusi, mis ei nõua ettevalmistust, on jõukohased kõigile ja vabastavad efektiivselt kehasse kogunenud pinged. Jomon-venitused aitavad tõhusalt istuva ja/või sundasendis tööstiiliga inimest, samuti kõiki, kes soovivad saada juurde elusärtsu. Ristatud käte ja jalgadega harjutuste seeriate toimel paraneb ajupoolkerade vaheline infovahetus ja nii suureneb võimalus rakendada kogu ajupotentsiaali. Harrastajal kasvab heaolutunne, väheneb reaktiivsus ja suureneb loovus.
Jomoni töötuppa
 saab registreeruda meilitsi aadressil shindotund@gmail.com
NB! Kohtade arv on piiratud, kes ees, see sees!