Retriidi päevakava

Reede, 10. august   

16.00-18.00   Saabumine, majutumine

18.00-19.00   Tutvumisring

19.00-20.00   Õhtusöök

20.00-21.30   Sissejuhatus laagrisse:

Tsüklid naise elus

21.30-23.00   5-rütmi tants 

23.00               Öörahu

 

Laupäev, 11. august

8.30-9.30       Hommikvõimlemine

Hingamistehnikad ja harjutused nii keha kui hormonaalsüsteemi ülesäratamiseks ja stimuleerimiseks


9.30-10.15    Hommikusöök


10.15-10.30   Kolme kehatasandi sünkroniseerimise meditatsioon 

10.30-11.15 Mida peaks teadma energiast, et ennast ise aidata?


11.15-11.30   Sonkyo kükk


Kükkasend, mis lõõgastab puusaliigese ümbrust, vaagnapõhjalihaseid ja ristluu piirkonda. Meditatiivne, ent intensiivne vabastav praktika. Õpime olema enda vastu hellad ja armastavad.11.30-13.00   Shindo venitused + lõdvestus vähemalt 15 min

Shindo kuus venitusasendit mõjutavad igaüks kaht energiameridiaani.


Õpime asendites püsima, õigesti hingama. Lisaks toetav massaaž.

Shindo õpetab enda aktsepteerimist, austamist ja armastamist.13.00-14.00   Lõuna

14.00-15.00   Jalutuskäik hiiepuu juurde

15.00-16.30   Jomon-venitused

Teeme Shindo süsteemi kuuluvaid Jomon-venitusi. Tegeleme keha lõõgastamise, korrastamise ja sinna kinnijäänud emotsioonidest puhastamisega. Lõpetuseks teeme Jomon-tehnikas kõhumassaaži, mis valmistab meid ette õhtuseks praktikaks.16.30-17.30   Kerge eine & jagamisring


17.30-19.30   Praktikad teisele südamele


Harjutustekompleksid naise keha toetamiseks erinevatel eluetappidel ja erinevate günekoloogiliste probleemide korral.


19.30-20.30   Õhtusöök20.30-22.00   Meditatsioon & praktikad üsa puhastamiseks

Puhastame ja kustutame emotsionaalse ja psüühilise prahi meie ihust, kuhu on kogunenud viimase aasta, aastate ja isegi eelmiste kehastuste praht.


23.00               Öörahu 


 

Pühapäev, 12. august


8.30-9.30       Hommikvõimlemine

Hingamistehnikad ja harjutused nii keha kui hormonaalsüsteemi ülesäratamiseks ja stimuleerimiseks

9.30-10.15      Hommikusöök

10.15-11.15    Tsüklid naise elus

Kaks peamist tsüklit: kuutsükkel ja elutsükkel. Üks viib meid menstruatsioonist teiseni. Teine tsükkel jõuab meie teadvusesse sageli alles siis, kui igakuised meeldetuletused naiseks-olemisest hakkavad lõppema. Kuidas naise elu kolme vaatust edukalt planeerida, olla ühenduses oma sisemise väega ja mitte sõltuda välisest “vadast”.11.15-12.45    Sonkyo venitused: süveneme endasse sügavamal tasandil

Shindo süsteemi kuuluvad Sonkyo venitusasendid mõjutavad eeskätt puusapiirkonda, alaselga, kõhtu ja õlavöödet. Kohti, kuhu me kogume kõige rohkem emotsionaalset läbitöötamata materjali. Harjutuste seeria on väliselt staatiline, ent sisemiselt kaunis intensiivne. Sonkyo venitusteseeria võimaldab soovijatel tegelda nii oma elu vältel kogutud kui ka esivanematelt päritud energiate vabastamisega. Protsessi abistab toetav massaaž ja grupienergia. Võimalus tervendada oma suguvõsa karmat.


12.45-13.45    Lõuna


13.45-15.00    Tagasisidering & lõpurituaalTagasiside noppeid meie esimesest retriidist osavõtjatelt:

"Aitäh, selline pikk sissevaade iseendasse on tõeline luksus. Te lõite väga mõnusa ja turvalise õhkkonna. Mõistsin varasemast enam, mida ma TEGELIKULT tahaksin. Te olete väga ägedad ja läbi enda tegevuse tõepoolest MUUTSITE MAAILMA!"

"Te olete väga ägedad ja hea tiim. Koht on imeline - kindlasti soovin tagasi tulla kas teatrisse või naistegruppi. Ka see, et üks mees, kes oli naistele süüa tegema tulnud - oli kirss tordi peal. Suur tänu Margusele. Väga suurepärane õhkkond ja aura on loodud. SUUR-SUUR AITÄH!"

Meie oleme väga tänulikud kõikidele neile imelistele naistele, keda sai kokku 13!

Vaimustav seltskond, milline avatus ja soov areneda!!! 
Aitäh, aitäh, aitäh!

Armastuses,
Riina ja Katri

RETRIIDIL ON KOHAD TÄIS!

Retriit ainult naistele!

10-12. august 2018
Saueaugu Teatritalus Läänemaal

Igatsed tõeliselt lõõgastuda?
Soovid tugevdada oma keha hormonaalset tasakaalu?
Tahad olla omaette ja samas nautida teiste naiste väestavat kohalolu

Ihkad vabastada kehasse takerdunud emotsioone?

Unistad tantsimisest, lõkkeõhtust, saunast, erinevatest keha-hinge-vaimu kosutavatest ja avavatest praktikatest? Et imehea toit saabub võluväel lauale ja sume augustiöine vaikus ja tähine öö hellitab Sind?

Kui see väike sissejuhatus Sind kõnetab, siis oled oodatud meie sellesuvisele retriidile mille läbivaks teemaks on tsüklid naise elus – nii igakuine tsükkel kui elutsüklid.

Kust leida üles ja kuidas osata kasutada seda väge, mis meil naistena lihtsalt niisama käes on? Vastused leiame nii teooriast kui praktikast, oma kehast ja hingest, kasutades selleks hormoonvõimlemist ning Shindo praktikaid.

Retriidile ootame osalema naisi, kes soovivad kogeda sügavamat ühendust iseendaga. 

Registreerumisvormi leiad siit.

Retriidil osalemise maksumus 245€.   
5 eriti varajast registreerujat (150 € ) on juba kirjas!

NB! Ülisoodus osalustasu 150 € ei kuulu retriidist mõjuva põhjuseta loobumise korral tagastamisele.
Hind varajasele registreerujale kuni 31. maini 179€. Püsiklientidele pakume soodustust.   

Koha broneerimiseks palume tasuda tagastamatu ettemaksuna 80 €  OÜ Tulesina kontole EE227700771002253854.

Osavõtutasu palume täies mahus tasuda hiljemalt 31. juuliks.

Kõik hinnad sisaldavad majutust, toitlustust ja kõiki retriidi kavas olevaid praktikaid ja ettevõtmisi (nii planeerituid kui spontaanseid).

Kui osalustasu on ainus, mis lahutab Sind sellest imelisest nädalavahetusest, palun võta meiega ühendust ja leiame lahenduse.

Retriiti viivad läbi Katri Ristal ja Riina Kasterpalu.

Riina on Jomon-Shindo instruktor, EFT ja Shiki terapeut ja reiki praktik. Riina tundides on pearõhk sügaval lõdvestusel ja meditatiivsel kohalolul, mis aitab vabastada kehasse takerdunud emotsioone ja võimaldab ärgata keha enesetervendusvõimel. Shindo aitab avada ühenduse Sinu sügava olemusega, mida oled juba ammu otsinud. 

Shindo praktikad parandavad siseorganite tööd, ergutavad vere- ja energiaringet, tasakaalustavad kesknärvisüsteemi, parandavad ajupoolkerade vahelist infovahetust, suurendavad loovust ja toimivad taipamiste katalüsaatorina. Shindost on abi krooniliste tervisehäirete korral.

Katri on pühendunud naiste nõustamisele ja juhendamisele nendes teemades, mis otseselt lähtuvad teise südame tervisest ning julgustab naisi kuulama oma keha ning julgema tunda kõiki neid tundeid, mida keha tunneb. Lisaks aitavad Katri juhendatavad praktikad stimuleerida ja tasakaalustada hormoonide tootmist.  

Aviva meetodi harjutused aitavad saavutada kontakti naise „jõujaamaga“ alakõhus ning oskuse suunata seda tervesse kehasse ja ka kehast väljapoole. 

Katri kohta loe täpsemalt siit 

Ööbimine Saueaugul: 2-3 kohalistes aitades ja näitlejate garderoobides.  Talus on 2 dušši,WC, väike tiik ja telksaun. 

Soovi korral võid kaasa võtta oma joogamati ja lemmikpleedi.

Sööme valdavalt taimset sooja toitu, võimalik, et laupäeval on menüüs kala. 
Ühiselt on korraldatud reede õhtusöök, laupäeva hommikusöök, lõuna ja õhtusöök ning pühapäeva hommikusöök ja lõuna.

Erisoovide korral palun võta kaasa endale sobiv hommikusöögimaterjal või lisandeid muude toidukordade tarbeks.

Tagasiside noppeid meie esimesest retriidist osavõtjatelt:

"Aitäh, aitäh, aitäh! Võimsad, väekad naised, kes sellise ürituse püsti panevad! Eluenergiat laiendavad ja kasvatavad praktikad, aitäh nende tööriistade eest! Aitäh toetusmeeskonnale Margusele! Ilmselt võimendas praktikate mõju ka talu energia. Ürgne, puhas, maalähedane Eesti talu, sajandite kogemus ja tarkus tänapäevas. See on väga oluline, mida te teete - taolised praktikad peaksid olema suisa gümnaasiumi õppekavas."

"Tulin omandama uut kogemust, tulin oma sisemist tuld "lõkkele" puhuma - ma tänan Teid, - ma sain ja sain rohkem, kui soovisin. Ma tänan kõiki neid väga - armsaid Naisi - igas ühes on nii palju sügavust ja põnevust. Ma tänan imearmast Margust - tema rahuliku meele ja armastust täis toidu eest."

"Olen väga tänulik sellise võimaluse eest. Olen leidmas oma mina. Kõik, mis ma kodutööna kirja panin, täitus võluväel. Jõudu ja jaksu Teile vedada kursusi. Shindo-jooga on minud jaoks olnud arstim, mis annab tegeliku teadmise ja tervise. Suured tänud."