Retriidi päevakava


Reede 3.11

               

16.00-18.00   Saabumine, majutumine, kerge eine 

18.00-19.00   Tutvumisring

19.00-20.00   Õhtusöök

20.00-21.30   Sissejuhatus laagrisse:

kuidas naisena ühendada erinevad vaimsed ja kehalised praktikad ühtseks tervikuks ning nendest tõesti kasu saada


21.30-23.00   5-rütmi tants 

23.00               Öörahu

 


Laupäev 4.11

           


8.30-9.30       Hommikvõimlemine

Hingamistehnikad ja harjutused nii keha kui hormonaalsüsteemi ülesäratamiseks ja stimuleerimiseks

9.30-10.15     Hommikusöök

10.15-11.15   Teoreetiline vaatenurk sellele, mis on hing ja kuidas tekib karma

Loeng hingeenergiast ja selle seosest füüsilise kehaga. Mis on meie sügavam olemus? Kuidas tervendada ennast ja transformeerida karmat?

11.15-11.30   Sonkyo kükk


Kükkasend, mis lõõgastab vaagnapõhjalihaseid ja ristluu piirkonda. Meditatiivne praktika. Õpime olema enda vastu hellad ja armastavad.

11.30-13.00   Shindo venitused + lõdvestus vähemalt 15 min

Shindo kuus venitusasendit mõjutavad igaüks kaht energiameridiaani.

Õpime asendites püsima, õigesti hingama. Lisaks toetav massaaž.

Shindo õpetab enda aktsepteerimist, austamist ja armastamist.

13.00-14.00   Lõuna

14.00-15.00   Vaba aeg / Isiklik praktika / Individuaalkonsultatsioon

15.00-16.30   Jomon-venitused

Teeme Shindo süsteemi kuuluvaid Jomon-venitusi. Tegeleme keha lõõgastamise, korrastamise ja sinna kinnijäänud emotsioonidest puhastamisega. Lõpetuseks teeme Jomon-tehnikas kõhumassaaži, mis valmistab meid ette õhtuseks praktikaks.

16.30-17.30   Kerge eine & jagamisring


17.30-19.30   Praktikad teisele südamele

Harjutustekompleksid naise keha toetamiseks erinevatel eluetappidel ja erinevate günekoloogiliste probleemide korral.

19.30-20.30   Õhtusöök


20.30-22.00   Meditatsioon & praktikad üsa puhastamiseks

Puhastame ja kustutame emotsionaalse ja psüühilise prahi meie ihust, kuhu on kogunenud viimase aasta, aastate ja isegi eelmiste kehastuste praht.

23.00               Öörahu 

 

Pühapäev 5.11


8.30-9.30       Hommikvõimlemine

Hingamistehnikad ja harjutused nii keha kui hormonaalsüsteemi ülesäratamiseks ja stimuleerimiseks

9.30-10.15      Hommikusöök

10.15-11.15    Tsüklid naise elus

Kaks peamist tsüklit: kuutsükkel ja elutsükkel. Üks viib meid menstruatsioonist teiseni. Teine tsükkel jõuab meie teadvusesse sageli alles siis, kui igakuised meeldetuletused naiseks-olemisest hakkavad lõppema. Kuidas naise elu kolme vaatust edukalt planeerida, olla ühenduses oma sisemise väega ja mitte sõltuda välisest “vadast”.


11.15-12.45    Sonkyo venitused: süveneme endasse sügavamal tasandil

Shindo süsteemi kuuluvad Sonkyo venitusasendid mõjutavad eeskätt puusapiirkonda, alaselga, kõhtu ja õlavöödet. Kohti, kuhu me kogume kõige rohkem emotsionaalset läbitöötamata materjali. Harjutuste seeria on väliselt staatiline, ent sisemiselt kaunis intensiivne. Sonkyo venitusteseeria võimaldab soovijatel tegelda nii oma elu vältel kogutud kui ka esivanematelt päritud energiate vabastamisega. Protsessi abistab toetav massaaž ja grupienergia. Võimalus tervendada oma suguvõsa karmat.

12.45-13.45    Lõuna

13.45-15.00    Tagasisidering & lõpurituaal

Tagasiside noppeid meie esimesest retriidist osavõtjatelt:

"Aitäh, selline pikk sissevaade iseendasse on tõeline luksus. Te lõite väga mõnusa ja turvalise õhkkonna. Mõistsin varasemast enam, mida ma TEGELIKULT tahaksin. Te olete väga ägedad ja läbi enda tegevuse tõepoolest MUUTSITE MAAILMA!"

"Te olete väga ägedad ja hea tiim. Koht on imeline - kindlasti soovin tagasi tulla kas teatrisse või naistegruppi. Ka see, et üks mees, kes oli naistele süüa tegema tulnud - oli kirss tordi peal. Suur tänu Margusele. Väga suurepärane õhkkond ja aura on loodud. SUUR-SUUR AITÄH!"


Meie oleme väga tänulikud kõikidele neile imelistele naistele, keda sai kokku 13!

Vaimustav seltskond, milline avatus ja soov areneda!!! 

Aitäh, aitäh, aitäh!

Armastuses,
Riina ja Katri

16.-18. märtsini 2018
Altmõisa külalistemajas Läänemaal

Kutsume Sind osalema retriidile ÜKS KEHA KAKS SÜDANT, kus keskendume praktikatele, mis tasakaalustavad nii naise füüsilist keha kui tema mõtte- ja tundemaailma.

Süda on naise jaoks alati olnud olulise tähendusega. Seda põnevam on teada, et naise kehas ei ole mitte üks, vaid koguni mitu südant. Retriidi praktikates keskendumegi naise alakõhus asuvale teisele südamele, kust saab alguse naise elujõud, mis suuresti määrab ära naise emotsionaalse, vaimse ja füüsilise tervise. Retriidil teeme praktikaid, mis aitavad naisel saavutada sügava kontakti oma keha ja oma teise südamega ning seeläbi Naisega iseendas.

Naistena oleme me sageli väga emotsionaalsed, suutmata või tahtmata oma emotsioone sageli siiski lõpuni kogeda. Emotsioonid, mis ei saa oma elutsüklit loomulikult lõpetada, toimivad nagu tolmurullid, mis hakkavad enda ümber koguma aina rohkem ainest. Neist tekivad omakorda energia-blokeeringud, mis võivad süvenedes väljenduda haigusseisundina. Lahendamata emotsionaalne koorem ei võimalda meil kuulda oma kummagi südame häält piisava selgusega. Retriiti juhendavad Riina ja Katri.

Riina on Jomon-Shindo instruktor, EFT terapeut ja reiki praktik. Riina tundides on pearõhk sügaval lõdvestusel ja kohalolul, mis aitab vabastada kehasse takerdunud emotsioone ja võimaldab ärgata keha enesetervendusvõimel. Shindo aitab avada ühenduse Sinu sügava olemusega, mida oled juba ammu otsinud. 

Katri on pühendunud naiste nõustamisele ja juhendamisele nendes teemades, mis otseselt lähtuvad teise südame tervisest ning julgustab naisi kuulama oma keha ning julgema tunda kõiki neid tundeid, mida keha tunneb. Lisaks aitavad Katri juhendatavad praktikad stimuleerida ja tasakaalustada hormoonide tootmist.  

Retriidile ootame osalema naisi, kes soovivad kogeda sügavamat ühendust oma kahe südame ja iseendaga. 

Shindo praktikad aitavad olla siin ja praegu, kus saavad toimuda meie lahendamata emotsionaalsete laengute transformatsioonid. 

Aviva meetodi harjutused aitavad saavutada kontakti naise „jõujaamaga“ alakõhus ning oskuse suunata seda tervesse kehasse ja ka kehast väljapoole. 

Retriit annab võimaluse süveneda iseendasse, vabastada teadvustatud ja teadvustamata pingeid ning kogeda ühtsust sügavamal tasandil.

Praktiline info

Retriidi toimumiskoha täpne info saadetakse laagris osalejatele.
Ööbimine Altmõisas: 2-kohalistes tubades.  Igas toas on dušš ja tualett.

Soovi korral võid kaasa võtta oma joogamati ja oma lemmikpleedi.

Toitlustus  

Taimne soe toit Altmõisa Külalistemaja köögi-inglitelt. 
Ühiselt on korraldatud reede õhtusöök, laupäeva hommikusöök, lõuna ja õhtusöök ning pühapäeva hommikusöök ja lõuna.
Erisoovide korral palun võta kaasa endale sobiv hommikusöögimaterjal või lisandeid muude toidukordade tarbeks.

Retriidi osalustasu 199€
Osalustasu sisaldab kõiki päevakavas näidatud praktikaid, kõiki söögikordasid ja ööbimist ning individuaalkonsultatsiooni Riina ja/või Katriga (a 20 min, vajalik eelregistreerimine).

Koha kindlustab tagastamatu ettemaks 55€.
Täissumma palume tasuda retriidi toimumise ajaks või kohapeal sularahas.

Kui osalustasu on ainus mis lahutab Sind sellest imelisest nädalavahetusest, palun võta meiega ühendust ja leiame lahenduse.

Osalemiseks saada kiri koduleheltkirjuta Riinale 

shindotund @ gmail.com või Katrile  katri.ristal @ gmail.com

Katri kohta loe siit

Tagasiside noppeid meie esimesest retriidist osavõtjatelt:

"Aitäh, aitäh, aitäh! Võimsad, väekad naised, kes sellise ürituse püsti panevad! Eluenergiat laiendavad ja kasvatavad praktikad, aitäh nende tööriistade eest! Aitäh toetusmeeskonnale Margusele! Ilmselt võimendas praktikate mõju ka talu energia. Ürgne, puhas, maalähedane Eesti talu, sajandite kogemus ja tarkus tänapäevas. See on väga oluline, mida te teete - taolised praktikad peaksid olema suisa gümnaasiumi õppekavas."

"Tulin omandama uut kogemust, tulin oma sisemist tuld "lõkkele" puhuma - ma tänan Teid, - ma sain ja sain rohkem, kui soovisin. Ma tänan kõiki neid väga - armsaid Naisi - igas ühes on nii palju sügavust ja põnevust. Ma tänan imearmast Margust - tema rahuliku meele ja armastust täis toidu eest."

"Olen väga tänulik sellise võimaluse eest. Olen leidmas oma mina. Kõik, mis ma kodutööna kirja panin, täitus võluväel. Jõudu ja jaksu Teile vedada kursusi. Shindo-jooga on minud jaoks olnud arstim, mis annab tegeliku teadmise ja tervise. Suured tänud."